Agnieszki, Amalii, Czecha

ANKIETA DOTYCZĄCA SPOSOBU OGRZEWANIA BUDYNKU I ŹRÓDŁA CIEPŁA

31 Styczeń 2017

Szanowni Mieszkańcy,

wraz z nakazami płatniczymi podatków od nieruchomości otrzymacie Państwo ankietę dotyczącą sposobu ogrzewania budynku i źródła ciepła. Zapraszamy do wypełnienia ankiety, której celem jest zinwentaryzowanie źródeł ogrzewania w budynkach jednorodzinnych i mieszkaniach w Gminie Krzeszowice. Uzyskane dane pozwolą określić obecny stan instalacji grzewczych wykorzystywanych w gminie, a dzięki temu zaplanować działania na rzecz ochrony i poprawy jakości powietrza. Ankietyzacja pozwoli również na rozeznanie potrzeb i oczekiwań mieszkańców w zakresie ograniczenia niskiej emisji.

Wypełnienie ankiety jest dobrowolne, ma charakter informacyjny i nie stanowi żadnej formy zobowiązania. Ankieta kierowana jest w szczególności do osób, które dotychczas nie wzięły udziału w ankietyzacji. Prosimy o wypełnienie ankiety również osoby, które w ciągu ostatnich lat dokonały modernizacji źródła ciepła.

Wypełnioną ankietę prosimy składać w Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach ul. Grunwaldzka 4 (Dziennik Podawczy) lub przesłać mailowo na adres

ANKIETA (kliknij aby wyświetlić)

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

mgr inż. Wacław Gregorczyk
Burmistrz Gminy Krzeszowice