Anieli, Kasrota, Soni
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Ankieta dotycząca PROGRAMU MIESZKANIE PLUS

31 Lipiec 2017

W ramach Programu na terenie miasta Krzeszowice planowana jest budowa mieszkań

z możliwością wynajmu oraz opcją dojścia do własności lokalu po 25 - 30 latach (najemca wyraża taką chęć w chwili przystąpienia do Programu – w tej sytuacji czynsz będzie wyższy szacunkowo o około 20%). Zgodnie z założeniami programu lokale będą wykończone „pod klucz” – tzn. gotowe do zamieszkania. Oferta jest kierowana do mieszkańców Gminy Krzeszowice lub osób, które chciałyby w niej zamieszkać.

Niniejsza ankieta ma na celu określenie skali zainteresowania PROGRAMEM MIESZKANIE PLUS wśród mieszkańców Gminy Krzeszowice.

Państwa opinie i zebrane informacje pozwolą na podjęcie decyzji dotyczącej przystąpienia przez Gminę Krzeszowice do PROGRAMU MIESZKANIE PLUS oraz opracowywanie koncepcji wdrażania Programu w oparciu o wskazane w ankietach dane.

Prosimy o rzetelne wypełnienie anonimowej ankiety.

Ankiety w formie papierowej prosimy składać na Dzienniku Podawczym w siedzibie Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach przy ul. Grunwaldzkiej 4 lub na e-mail w terminie do 30 września 2017 r.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Data publikacji Pobierz Zobacz