Agnieszki, Amalii, Czecha

Czwórbój Ekologiczny

24 Kwiecień 2023

Burmistrz Gminy Krzeszowice wraz z Ekodoradcami serdecznie zapraszają uczniów klas VII-VIII oraz uczniów szkół ponadpodstawowych

do wzięcia udziału w Czwórboju Ekologicznym Gminy Krzeszowice – czterech edycjach konkursu dedykowanym Dniu Czystego Powietrza, Europejskiemu Dniu bez Samochodu, Międzynarodowemu Dniu Ziemi, Europejskiemu Tygodniowi Zrównoważonego Transportu.

Jesteś uczniem klasy 7 – 8 szkoły podstawowej albo uczniem szkoły ponadpodstawowej z terenu Gminy Krzeszowice, masz dużą wiedzę z zakresu ekologii, lubisz rozwiązywać testy, a rywalizacja daje Ci satysfakcję? Weź udział w Czwórboju Ekologicznym. Zadania konkursowe polegają na rozwiązaniu krótkich testów i wybraniu prawidłowych odpowiedzi w ciągu 15 minut. Konkursy odbędą się w dniach 29, 30, 31 maja oraz 1 czerwca na Sali Herbowej Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach o godzinie 8:00 i potrwają 15 minut. Gwarantujemy atrakcyjne nagrody. Wszystkie szczegóły znajdziesz w Regulaminie konkursu!

Konkurs organizowany jest przez Gminę Krzeszowice w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 (RPO WM).

Opis alternatywny

Burmistrz Gminy Krzeszowice zaprasza na Czwórbój Ekologiczny

5-osobowe reprezentacje szkół
Atrakcyjne nagrody

Jesteś uczniem klasy VII-VIII szkoły podstawowej lub uczniem szkoły ponadpodstawowej i masz dużą wiedzę o ekologii?
Weź udział w rywalizacji o super nagrody!

Cztery edycje konkursu dedykowane:
Międzynarodowemu Dniu Ziemi 29 maja 2023
Dniu Czystego Powietrza 30 maja 2023
Europejskiemu Tygodniu Zrównoważonego Transportu 31 maja 2023
Europejskiemu Dniu bez Samochodu 1 czerwca 2023

1.Uczestnikiem Konkursu może być każdy uczeń klas VII-VIII szkoły podstawowej, uczęszczający do jednej z czternastu gminnych szkół lub szkoły ponadpodstawowej, zlokalizowanych w gminie – który zgłosi swój udział w Konkursie poprzez złożenie Karty zgłoszenia (stanowiącej załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu) i weźmie udział w konkursach we wskazanych dniach.
2.Konkurs odbywać się będzie w formule testowej i polegać będzie na wypełnieniu testu wiedzy ekologicznej (test jednokrotnego wyboru).
3.Ze względów organizacyjno-infrastrukturalnych Organizator przewiduje ograniczenie liczby Uczestników do łącznej liczby 80 osób. Każda ze szkół ma prawo zgłosić pięciu uczestników na każdy z konkursów. Wskazane jest, by w każdej z tur uczestniczyła wybrana przez szkołę reprezentacja, ponieważ punkty poszczególnych uczestników będą sumowane i stworzą generalną klasyfikację.
4.Zadaniem Uczestników Konkursu jest wykonanie zadania w postaci wyboru prawidłowych odpowiedzi testowych w ciągu 15 minut.
5.Szkoła zbiera od uczniów Karty zgłoszenia do dnia 22.05.2023 r. i przekazuje
je Organizatorowi nie później niż w dniu organizacji konkursu. Brak przekazania kart zgłoszenia skutkuje brakiem możliwości udziału w konkursie (…)
6.Przebieg konkursu będzie wiązał się z wzięciem udziału w rywalizacji, która będzie punktowana.
7.Liczba punktów zdobyta w rywalizacji konkursowej decyduje o zajęciu miejsc przez Uczestników.

Więcej informacji dotyczących Czwórboju Ekologicznego znajdziesz w regulaminie na stronie Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach

Nagrody w kategorii – szkoła podstawowa
I miejsce – APPLE WATCH SE 2gen
II miejsce – aparat FUJIFIM