Anieli, Kasrota, Soni
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Niebawem eliminacje 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

13 Luty 2018

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach zaprasza do udziału w 63. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

Eliminacje miejsko-gminne w Krzeszowicach odbędą się we wtorek 6 marca 2018, od godz. 10.00 w Galerii w Pałacu Vauxhall ul. Walkowskiego 1, I piętro.

Konkurs prowadzony jest w formie czterech odrębnych turniejów: „Recytatorski”, „Wywiedzione ze słowa”, „Teatr jednego aktora”, „Poezja śpiewana”.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i osób dorosłych, przy czym uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych mogą uczestniczyć w konkursie tylko do etapu powiatowego włącznie.

W tym roku organizatorzy chcą szczególnie uczcić stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości, dlatego warto o tym pamiętać przy wyborze repertuaru.

Karty zgłoszeń należy przesyłać na adres ul. dr J. Walkowskiego 1, 32-065 Krzeszowice lub składać w sekretariacie Centrum, w godz. 8.00-15.00. Można je także przesłać w formie elektronicznej na adres: ,">, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28 lutego 2017.

Więcej informacji pod nr tel. 571 401 057.

Regulamin i karty zgłoszenia