Alfa, Leonii, Tytusa
Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

Gratulacje dla ósmoklasistów

07 Sierpień 2020

W związku z ogłoszeniem przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Krakowie wyników egzaminu ósmoklasisty,

pragnę podziękować wszystkim uczniom za wysiłek jaki włożyli w przygotowanie się do egzaminu i  osiągnięte przez nich bardzo dobre wyniki.
Dziękuję Dyrektorom Szkół, Nauczycielom i Wszystkim, którzy przyczynili się, by w bezpiecznych warunkach mógł przebiegać egzamin ósmoklasisty. Szczególne słowa podziękowania należą się Rodzicom i opiekunom naszej młodzieży. W tym trudnym czasie byli Państwo blisko swoich dzieci, motywując je do pracy i wspierając  w nauce.
Z powodu panującej epidemii byliśmy świadkami niecodziennej sytuacji zdalnego nauczania, dlatego tym bardziej cieszą nas wysokie wyniki osiągnięte przez naszych uczniów, a Ósmoklasistom życzę samych sukcesów w kolejnym etapie nauki.

Burmistrz Gminy Krzeszowice
Wacław Gregorczyk