Anieli, Kasrota, Soni
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Spisz się i zaszczep w niedzielę w mobilnym punkcie w Krzeszowicach

22 Lipiec 2021

W najbliższą niedzielę, tj. 25 lipca, podczas wydarzenia „Niedziela dla Rodziny” na krzeszowickim Rynku,

mieszkańcy gminy Krzeszowice będą mogli w mobilnych punktach, zaszczepić się oraz spisać w ramach Narodowego Spisu Powszechnego 2021.
W godzinach od 15.00 do 20.00 będzie można się zaszczepić bez wcześniejszych zapisów, jednodawkową szczepionką Johnson and Johnson. Szczepienia będą wykonywane przez Krzeszowickie Centrum Zdrowia.
W tym czasie pełnić też będą dyżur rachmistrze spisowi. Zapraszamy wszystkie osoby, które jeszcze się nie spisały w ramach Narodowego Spisu Powszechnego 2021, do odwiedzenia w tym czasie Rynku i dokonania spisu z pomocą rachmistrzów spisowych. Konieczne jest zabranie ze sobą numeru Pesel.

Opis alternatywny

Plakat informujący o Mobilnym punkcie szczepień przeciwko COVID-19

Tekst:

Burmistrz Gminy Krzeszowice i Dyrektor Krzeszowickiego Centrum Zdrowia
zapraszają
25 lipca 2021
Rynek w Krzeszowicach
15 00 - 20.00
Mobilny punkt szczepień przeciwko COVID-19
-bez bólu
-bez zapisów
-jedna dawka Johnson and Johnson