Anieli, Kasrota, Soni

XXX-lecie Fundacji im. Brata Alberta

25 Październik 2016

Szanowni Państwo,
W niedzielę 23 października w Krzeszowicach mieliśmy okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu – jubileusz trzydziestolecia świętowała Fundacja im. Brata Alberta. Cieszę się, że mogliśmy wspólnie gościć na krzeszowickim Rynku podopiecznych tej organizacji, ich rodziny, przyjaciół a także pracowników i wolontariuszy. To dla nas szczególnie ważne, bo z pomocy Fundacji od początku jej działalności korzysta wielu mieszkańców gminy. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w tym słonecznym dniu odwiedzili stoiska charytatywne i wsparli zbiórkę na zakup busa do przewozu osób niepełnosprawnych. Organizacja tego wydarzenia byłaby niemożliwa bez pomocy i zaangażowania szerokiego grona ludzi gotowych zawsze do niesienia pomocy potrzebującym. Wszystkim Państwu składam podziękowania za życzliwość, ofiarność i wsparcie tak potrzebne Fundacji w codziennej ciężkiej pracy.

Burmistrz Gminy Krzeszowice Wacław Gregorczyk

Relacja z imprezy dostępna jest na stronie www.albert.krakow.pl