Bony, Horacji, Jerzego

Zakończone prace na drogach gminnych

13 Wrzesień 2022

Początkiem września zakończyły się:

- przebudowa drogi gminnej wewnętrznej, ul. Na Wzgórze na terenie osiedla Żbik. Zakres obejmował wyprofilowanie i wyrównanie istniejącej podbudowy, ułożenie nawierzchni asfaltowej (warstwa wyrównawcza i ścieralna) wraz z wykonaniem obustronnych poboczy. Prace zrealizowała firma PPHU „Link” Zakład Projektowania i Wykonawstwa Robót Drogowych Krzysztof Janik. Koszt - 41 785,56 zł

- przebudowa drogi gminnej wewnętrznej, biegnącej po dz. nr 548 w Miękini. Zadanie wykonała firma PPHU „Link” Zakład Projektowania i Wykonawstwa Robót Drogowych Krzysztof Janik. Koszt - 39 260,37 zł.  Zakres: wyprofilowanie i wyrównanie istniejącej podbudowy, wykonanie warstwy wyrównawczej i ścieralnej oraz obustronnego pobocza.

- remont drogi gminnej publicznej usytuowanej na dz. nr 761/1, 761/2 w Rudnie. Wykonawca: firma Road – Bud Olga Wojsław, Wygiełzów. Koszt - 49 168,45 zł.
Zakres prac obejmował: wymianę nawierzchni asfaltowej, regulację pionową studzienek dla urządzeń podziemnych – włazy kanałowe oraz wykonanie obustronnych poboczy z kruszywa.

WIT UMK