Alfa, Leonii, Tytusa

Bezpłatna zbiórka elektrośmieci - 20 kwietnia 2016 r.

04 Kwiecień 2016

Burmistrz Gminy Krzeszowice informuje,

że w dniu  20 KWIETNIA 2016 r.  na terenie Gminy Krzeszowice zostanie przeprowadzony bezpłatny odbiór zużytego sprzętu ELEKTRYCZNEGO i ELEKTRONICZNEGO.

Do „ELEKTROŚMIECI” zaliczamy wszystkie zużyte sprzęty RTV i AGD, takie jak: telewizory, radia, pralki, lodówki, komputery, telefony itp.

ZBIÓRKA W FORMIE TZW. WYSTAWKI

UWAGA!  Sprzęt należy wystawić  DO  GODZINY  8:00  RANO  w dniu zbiórki!

- SIEDLEC,  DUBIE,  ŻARY,  DĘBNIK,  PACZÓŁTOWICE,  CZERNA,  NOWA GÓRA,  MIĘKINIA, FILIPOWICE, Stawiska, Paryż, OSTRĘŻNICA, ŁANY, RUDNO, ZALAS,  FRYWAŁD,  SANKA     (DROGI GŁÓWNE)
- WOLA FILIPOWSKA (ul. Krzeszowicka, Topolowa, Morgi, Chrzanowska, Białka, Krótka I, Długa, Szkolna, Mądrzyka, Kolejowa, Młyńska, Starowolska, Podgórska, Złota Dolina)
- TENCZYNEK (ul. Zwierzyniecka, Kasztanowa, Jana III Sobieskiego, Mądrzyka, Szkolna, Chłopickiego, Sienkiewicza, Tenczyńska, Zielona, Chrzanowska, Zamkowa, Dębowa, Słoneczna, Smoczyńskiego, Pareńskiego)
- NAWOJOWA GÓRA (ul. Krakowska, Białka, Lipowa,  Nawoja, Gwoździec, Chrustówka, M. Pałasińskiej do skrzyżowania z ul. Zastudnie,)
- OS. NOWY ŚWIAT (ul. Na Skarpie, Wyzwolenia, Żołnierzy Września,  Żwirki i Wigury, Majowa, Słoneczna)
- OS. ŻBIK  (ul. Żbicka, Reymonta, Na Wzgórze, Okrężna)
- OS. PARKOWE (ul. Parkowa, Nowa Wieś, Bandurskiego)
- OS. JURAJSKIE (ul. Leśna)
- OS. CZATKOWICE (DROGI GŁÓWNE)

W sołectwach trasy będą biegły  GŁÓWNYMI  DROGAMI. Osoby zamieszkujące przy wyznaczonych szlakach proszone są o wystawienie sprzętów przed posesje.
Właściciele nieruchomości położonych w odleglejszych rejonach sołectw, proszeni są o dostarczenie sprzętów do dróg, którymi przebiega trasa lub kontakt z firmą BIOSYSTEM S.A. (od godz. 8 - 16) pod nr tel. 12 296 66 25 lub tut. Urzędem 12 252 08 21 najpóźniej do dnia 19 KWIETNIA.

ZBIÓRKA PUNKTOWA Miasto KRZESZOWICE:

(samochody odbiorcy czekają w wyznaczonych punktach o określonych ściśle godzinach)
1. w godz.:  16:00 – 16:50  plac omłotowy skrzyżowanie ulic Grunwaldzkiej i Miękińskiej.
2. w godz.:  17:00 – 18:00  parking przy Gimnazjum w Krzeszowicach, ul. Długa 22.

Zbiórka organizowana przy współpracy z firmą BIOSYSTEM S.A.

Do ELEKTROŚMIECI nie zaliczamy: odpadów wielkogabarytowych, części budowlanych i sanitarnych, części motoryzacyjnych oraz worków z odpadami domowymi – TAKIE ODPADY NIE ZOSTANĄ ODEBRANE!