Marka, Wiktoryny, Zenona
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Debata o rewitalizacji centrum miasta

04 Lipiec 2016

Już w środę 6 lipca 2016 r. o godzinie 16.00 rozpocznie się debata publiczna poświęcona rewitalizacji Krzeszowic - serdecznie zapraszamy do udziału. Projekty nowych rozwiązań w tej sprawie są dostępne na stronach Gminy Krzeszowice.
Chcemy, aby w planowanie działań podnoszących jakość życia w centrum Krzeszowic zaangażowało się jak najwięcej osób, zainteresowanych nowymi pomysłami. Nasze konsultacje mają pomóc w wyłonieniu rozwiązań odpowiadających potrzebom mieszkańców – mówi Wacław Gregorczyk, burmistrz gminy Krzeszowice.
Następnego dnia, w czwartek 7 lipca również o 16.00,  zapraszamy organizacje pozarządowe, spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty oraz przedsiębiorców (w tym prowadzących przedszkola i szkoły) na spotkanie konsultacyjno-warsztatowe dotyczące rodzajów projektów, które będą mogły ubiegać się o wsparcie ze środków unijnych.  Przypominamy także, że wciąż można składać pisemne wnioski i uwagi do diagnozy i wyznaczonego obszaru rewitalizacji oraz do projektu uchwały w sprawie Komitetu Rewitalizacji. Konsultacje trwają do 16 lipca b.r.