Marka, Wiktoryny, Zenona
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Dzisiaj rozmawiamy

02 Listopad 2015

Burmistrz Gminy Krzeszowice serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Dzisiaj rozmawiamy o…”, które odbędzie się 12 listopada o godzinie 17:00 w Sali Herbowej Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach (ul. Grunwaldzka 4). Dyskusja będzie poświęcona tematyce związanej z rolnictwem, ogrodnictwem, produktem lokalnym, żywnością ekologiczną oraz utrzymaniem gruntów we właściwej kulturze rolnej pod hasłem: Produkcja żywności tradycyjnymi metodami - szansą na zagospodarowanie nieużytków.

Na spotkanie zostali zaproszeni przedstawiciele Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, aby przedstawić informacje nt. możliwości uzyskania wsparcia przez małe i średnie gospodarstwa.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Data publikacji Pobierz Zobacz