Alicji, Edwina, Eryka
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Gala Talentów Powiatu 2016.

13 Czerwiec 2016

10 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach odbyła się uroczysta Gala Talentów Powiatu 2016.

Łącznie o tytuł Talentu Powiatu 2016 ubiegały się 23 osoby, które w roku szkolnym 2015/2016  uzyskały wybitne osiągnięcia w następujących dziedzinach: matematyczno – informatyczno – przyrodniczej, humanistycznej, sportowej, artystycznej oraz z przedmiotów zawodowych. W pierwszej dziedzinie zwycięzcą  został uczeń Liceum Ogólnokształcacego z Krzeszowic Wojciech Różowski.  W drugiej kategorii najlepszym okazał się uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach – Damian Chromy z klasy II lw (logistyk o specjalności wojskowej). Talent w dziedzinie sportowej przypadł w udziale uczniowi Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale Szymonowi Traczowi. Dziedzina humanistyczna nie wyłoniła laureata – wszyscy nominowani w tej kategorii otrzymali wyróżnienia. Natomiast w dziedzinie artystycznej statuetkę otrzymał tegoroczny abiturient Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach Michał Słonina.
W uroczystości, oprócz władz Powiatu Krakowskiego, wziął także udział burmistrz Wacław Gregorczyk.

Więcej na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach