Anieli, Kasrota, Soni
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Głosuj na zadania Budżetu Obywatelskiego

29 Czerwiec 2016

Do 6 lipca każdy Małopolanin, który ukończył 16 lat może oddać swój głos na zadania zgłoszone w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. .
Głosować można za pośrednictwem formularza internetowego, głosowania korespondencyjnego, lub oddając głos do urny w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Każda osoba może głosować tylko raz oddając łącznie dwa głosy na projekty zgłoszone w obszarze swojego miejsca zamieszkania: jeden na zadanie powiatowe i drugi na zadanie subregionalne. Zwyciężą inicjatywy, które będą cieszyć się największym poparciem społecznym.

Zachęcamy do głosowania na zadania dotyczące naszej gminy:

Raj w Dolinie Racławki - zadanie powiatowe

Nowogórski przegląd kabaretów amatorskich - Złota pieczęć Czerwiec 2017 - zadanie powiatowe

Szlak kapliczek małopolskich - zadanie subregionalne

Link do strony gdzie można oddać głos: http://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie