Marii, Marzeny, Ryszarda

Informacja dla przedsiębiorców

26 Lipiec 2018

Prezes Wojciech Przybylski w imieniu Krakowskiego Parku Technologicznego

informuje o zmianie w sposobie działania specjalnych stref ekonomicznych, która dokonała się na mocy ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o zasadach wspierania nowych inwestycji. Obecnie pomoc publiczna w postaci zwolnienia w podatku dochodowym będzie możliwa do uzyskania przez przedsiębiorców, zarówno na gruntach publicznych jak i prywatnych, po spełnieniu przez nich kryteriów ilościowych i jakościowych. Zmiany te stanowią szanse dla każdej z gmin, ze względu na otwarcie się na nowe tereny inwestycyjne.
W związku z powyższymi zmianami, przedstawiciele KPT wyrażają chęć udziału w spotkaniu informacyjnym dla przedsiębiorców w naszej gminie, w celu przedstawienia nowych zasad uzyskania pomocy publicznej.
W razie pytań bądź wątpliwości, przedstawiciele Krakowskiego Parku Technologicznego odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania. W tym celu prosimy o kontakt z Panem Jackiem Bielawskim, tel. 696 456 680, email: lub Panią Justyną Czyszek, tel. 690 950 600, email: