Bony, Horacji, Jerzego

Konkurs „Dbam o czyste powietrze nie tylko od święta - Eko-kartka"

28 Listopad 2022

Burmistrz Gminy Krzeszowice zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Krzeszowice na konkurs pn. „Dbam o czyste powietrze nie tylko od święta – Eko-kartka”.

Tematem prac konkursowych jest wykonanie ekologicznej kartki bożonarodzeniowej w formacie A5 z wykorzystaniem surowców wtórnych (papier, sznurek, drewno, plastikowe lub metalowe przedmioty podlegające recyklingowi). Można zastosować materiały pomocnicze tj. klej, taśmę klejącą, farby; jednak odpady wtórne powinny stanowić większą część kartki świątecznej.
Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z terenu Gminy Krzeszowice.
Prace oceniane będą w dwóch grupach wiekowych:
a) klasy 0 – III
b) klasy IV – VIII.

Prace należy dostarczyć do dnia 9.12.2022 r. godz. 14:00 do biura Ekodoradców (Pl. F. Kulczyckiego 1, pokój 2B)

Wręczenie nagród odbędzie się 18.12.2022 r. na Rynku w Krzeszowicach podczas wydarzenia pn. Krzeszowicki Wigilijny Stół.

Laureaci 3 pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody rzeczowe.
Konkurs jest organizowany w ramach projektu zintegrowanego LIFE „Wdrażanie programu ochrony powietrza dla Województwa Małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”.
Regulamin wraz z załącznikami dostępny jest poniżej.

Kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Data publikacji Pobierz Zobacz