Agnieszki, Amalii, Czecha

Niezwykła wystawa zagości w Krzeszowicach

22 Sierpień 2018

Od 23 sierpnia niezwykłą wystawę fotografii „Fundusze Europejskie bliżej Ciebie” będzie można zobaczyć na Rynku w Krzeszowicach.

Przyjdź i zobacz jak wiele zmieniło się wokół Ciebie dzięki Funduszom.

Wystawa ukazuje obszary, które najbardziej rozwinęły się dzięki unijnemu wsparciu, są to: bioróżnorodność, edukacja, transport, uzdrowiska, zdrowie i bezpieczeństwo, przedszkola oraz przedsiębiorczość. To dlatego coraz wygodniej i szybciej podróżujemy, powstają nowe przedszkola i żłobki, miejscowości uzdrowiskowe odzyskują dawny blask, a sieć ścieżek rowerowych jest coraz większa.
Aktywizacja zawodowa to też Fundusze

Fundusze Europejskie zawsze służą ludziom. Pomagają w rozwoju i zmianie. Jedna z fotografii, pokazuje jak z pomocą Funduszy Europejskich osoby bezrobotne aktywizują się zawodowo. Biorąc udział w projektach przełamują swoje bariery i często zdobywają upragnione zatrudnienie lub zaczynają aktywnie poszukiwać pracy.

Gdzie i kiedy jest wystawa?
Krzeszowice, Rynek, 23 sierpnia - 3 września 2018 r.
Stary Sącz, Rynek, 4 - 17 września 2018 r.
Muszyna, Rynek, 8 - 22 października 2018 r.
Dąbrowa Tarnowska, Rynek, 23 października - 5 listopada 2018 r.

Zapraszamy, przyjdź i przekonaj się, że Fundusze są dobre!

Przedstawione na wystawie projekty zostały dofinansowane z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013 (MRPO) oraz Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020 (RPO).

Zródło: UMWM