Agnieszki, Amalii, Czecha

Nowa galeria w Nawojowej Górze

28 Czerwiec 2016

7 czerwca 2016 w Nawojowej Górze przy ul. Gwoździec 35 rozpoczęła swoją działalność autorska Galeria Sztuki "Kamienny Kwiatek" (www.kamiennykwiatek.eu). W tym dniu jednocześnie odbył się wernisaż pierwszej wystawy - "Zatrzymane-Utrwalone". Piękno gminy Krzeszowice i wybranych zabytków powiatu krakowskiego w technice gumy chormianowej"  Dagmary Kwiatek. Wystawa pod patronatem Starosty krakowskiego, Józefa Krzyworzeki została zrealizowana przy wsparciu finansowym gminy Krzeszowice. Wernisaż swoim występem uświetnili Anna i Grzegorz Klimczakowie. Wystawa potrwa do dnia 30 czerwca, wstęp jest wolny. Galeria jest czynna codziennie od 9 do 19, przed przyjazdem właściciele galerii proszą o kontakt telefoniczny: 601475628 lub 608373807. Poniżej relacja fotograficzna z otwarcia galerii i wernisażu wystawy.