Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

Ogłoszenie Burmistrza - lista kandydatów na Radnych Miejskiej Rady Seniorów

30 Listopad 2018

Realizując zapisy Uchwały nr XXVI/281/2016 z dnia 24 listopada 2016 r. Rady Miejskiej w Krzeszowicach w sprawie powołania Miejskiej Rady Seniorów oraz nadania jej Statutu, Burmistrz Gminy Krzeszowice ogłasza listę kandydatów do Miejskiej Rady Seniorów. Lista stanowi załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia.

1.Do wiadomości podaje się listę osób wraz z nazwą podmiotu zgłaszającego i krótkim opisem doświadczenia każdego kandydata na członka Miejskiej Rady Seniorów, których kandydatury do Miejskiej Rady Seniorów zostały zgłoszone przez Burmistrza Gminy Krzeszowice, Organizacje Pozarządowe, Klub Seniora, Radę Miejską w Krzeszowicach oraz Związek Emerytów i Rencistów z siedzibą w Krzeszowicach. Lista ta stanowi skład Miejskiej Rady Seniorów.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Data publikacji Pobierz Zobacz