przejdź do treści
Odkryj Krzeszowice
Dzisiaj imieniny:
Barnaby, Benedykta, Flory
UWAGA - NOWY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO UM: 55 86120003 0010 0000 0042 0036 Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem
przejdź do stopki

Podnieś swoje kwalifikacje - weź udział w bezpłatnych szkoleniach

01 Sierpień 2018
kategoria:
Aktualności

Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub niepełnosprawną, nie posiadasz odpowiednich kwalifikacji i wykształcenia,

które są niezbędne na rynku pracy, zgłoś się do 3 sierpnia br. i weź udział w projekcie realizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Podczas licznych staży, kursów i szkoleń podniesiesz swoje kompetencje, zyskasz nowe umiejętności, a potem z sukcesem znajdziesz pracę.
W przedsięwzięciu mogą wziąć udział osoby mieszkające na terenie województwa małopolskiego będące w trudnej sytuacji życiowej, zwłaszcza bezrobotne, niepełnosprawne czy korzystające z pomocy społecznej.

W ramach projektu uczestnicy będą mogli skorzystać z następujących form pomocy:

określenia ścieżki rozwoju społeczno-zawodowego, warsztatów z obsługi komputera, poradnictwa specjalistycznego, w tym psychologa oraz ekspertów z zakresu prawa czy zdrowia. Ponadto mogą liczyć na staże, szkolenia zawodowe, a także pośrednictwo w poszukiwaniu pracy.
Projekt „Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej” będzie realizowany w Krakowie, Tarnowie i Nowym Sączu. Termin zgłoszeń upływa 3 sierpnia 2018 r.
Zadanie finansowane jest ze środków pochodzących z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Szczegółowe informacje o projekcie, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej.         

Autor: Biuro Prasowe UMWM