Jarosława, Marka, Wiki
Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

Podsumowanie świątecznej zbiórki żywności

22 Grudzień 2016

W związku z zakończeniem zbiórki żywności dla osób potrzebujących,

prowadzonej w sklepach Rejonowej Spółdzielni Zaopatrzenia i Zbytu w Krzeszowicach w dniach 13 – 18 grudnia 2016 r. oraz na Rynku w Krzeszowicach w dniu 18 grudnia 2016 r. w godz. 12.00 – 15.00 w czasie trwania imprezy „Krzeszowicki Wigilijny Stół” informuję, że zebrano 704 sztuki opakowań żywności i środków czystości o różnej gramaturze. Spis liczy 71 rodzajów artykułów, wśród których najwięcej jest: makaronu (108 szt.), płatków w saszetkach (60 szt.), czekolad (50 szt.), ciastek (46 szt.) i cukru 942 szt.). Z tych darów pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krzeszowicach przygotowali 74 paczki, które trafiły do osób wskazanych przez sołtysów oraz do podopiecznych GOPS.
Do kosza na Rynku trafiła także niewielka ilość owoców cytrusowych, które ze względu na krótką trwałość zostały rozdane w niedzielę uczestnikom Wigilii.
Składam serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom i partnerom akcji: Rejonowej Spółdzielni Zaopatrzenia i Zbytu w Krzeszowicach oraz Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej.

Burmistrz Gminy Krzeszowice Wacław Gregorczyk