przejdź do treści
Odkryj Krzeszowice
Dzisiaj imieniny:
Grzegorza, Karoliny, Karola
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem
przejdź do stopki

Powrót do zdrowia, powrót do pracy

20 Kwiecień 2021
kategoria:
Aktualności

Oddział Małopolski Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych

zaprasza do wzięcia udziału w projekcie pn.  „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”

Projekt jest skierowany do osób, które z powodu choroby lub wypadku straciły możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu i wymagają przekwalifikowania, a także do osób, które nigdy nie pracowały, a chcą zdobyć zawód i podjąć pracę dostosowaną do ich możliwości zdrowotnych.

Na uczestników projektu czeka trzymodułowa rehabilitacja kompleksowa (moduł zawodowy, moduł medyczny, moduł psychospołeczny), która odbywa się w Ośrodku Rehabilitacji Kompleksowej. Długość pobytu w Ośrodku jest uzależniona od czasu trwania kursu zawodowego, jaki uczestnik wybierze wraz z doradcą zawodowym (ok. 6 miesięcy). Projekt dla uczestników jest bezpłatny.

Jak się zgłosić do projektu?
- aby ubiegać się o udział w projekcie wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy, wydrukować go i wypełnić. Jeżeli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, dołącz jego kopię do formularza zgłoszeniowego. (Aby wziąć udział w projekcie nie musisz posiadać orzeczenia o niepełnosprawności).

Więcej informacji

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Oddziałem Małopolskim PFRON przez e-mail: lub pod nr telefonu: 12 31 21 400.