przejdź do treści
Odkryj Krzeszowice
Dzisiaj imieniny:
Ady, Wiwiany, Sylwiusza
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem
przejdź do stopki

Wspinaczkowe szaleństwo

14 Październik 2016
kategoria:
Aktualności
 

Pokonać siebie – wspinam się coraz wyżej

to nazwa imprezy, która odbyła się w hali w Krzeszowicach 9 października. To było coś, czego nie było wcześniej w naszej gminie. Organizatorzy zaproponowali udział w zawodach wspinaczkowych. W hali stanęła profesjonalna ścianka do wspinaczki.

W zawodach wzięło udział 120 osób startujących w 38 drużynach

- amatorzy i profesjonaliści, dzieci i dorośli. Do tego dziesiątki wolontariuszy, obserwatorów i kibiców. Te liczby przerosły nawet najbardziej optymistyczne szacunki organizatorów. Impreza nie ograniczała się wyłącznie do rywalizacji na ściance. W całej hali zaimprowizowano kilkanaście stanowisk, na których można było sprawdzić swoją sprawność w różnych dyscyplinach. Całe rodziny skakały na skakankach, chodziły po równoważni, robiły „brzuszki”, był też rzut do celu i wiele innych atrakcji. Nie było czasu na nudę.

Główny organizator - Stowarzyszenie Dorzecza Sanki, współorganizator - KW Trawers, zabezpieczenie medyczne - Grupa Ratownictwa Medycznego, prowadzenie dodatkowych konkurencji - harcerze z hufca ZHP Krzeszowice.

Wyniki zawodów i fotoreportaż na stronie www.dolinainformacji.pl


Projekt współfinansowany ze środków powiatu krakowskiego i gminy Krzeszowice przy wsparciu Centrum Kultury i Sportu oraz sponsorów.