Marka, Wiktoryny, Zenona
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzu w Krzeszowicach

24 Październik 2019

W związku z uroczystościami Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym,

Burmistrz Gminy Krzeszowice informuje o  wprowadzeniu zmian w organizacji ruchu samochodowego w okolicy cmentarza parafialnego w Krzeszowicach.

W dniach od 31 października do 3 listopada bieżącego roku zmieniona zostaje organizacja w ruchu na ulicach: gen. Józefa Chłopickiego, Parkowej i Władysława Śmiałka.
Ulica gen. J. Chłopickiego będzie w tych dniach ulicą jednokierunkową z wjazdem z ul. Grunwaldzkiej. Z ul. gen. J. Chłopickiego będzie można skręcić w ul. Władysława Śmiałka (także jednokierunkową), z dojazdem  do ul. Parkowej. Zmiana dotyczy także ul. Parkowej, która od skrzyżowania z ul. Władysława Śmiałka do skrzyżowania z ul. Grunwaldzką będzie również jednokierunkową z możliwością jazdy do ul. Grunwaldzkiej. Odcinek ul. Parkowej od skrzyżowania z ul. Władysława Śmiałka w kierunku ul. Nowa Wieś pozostanie jako dwukierunkowy.