Bogny, Walerii, Witalisa
Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

Robert Kuczara ponownie najlepszy w konkursie wiedzy

27 Maj 2019

W niedzielę 26 maja podczas Majówki Hrabiny Zofii odbył się finał konkursu wiedzy „Nasza Gmina Krzeszowice”

z udziałem 6 zawodników, którzy byli najlepsi w teście eliminacyjnym przeprowadzonym 14 maja.
Pytania dotyczyły historii, ciekawych postaci, walorów krajobrazowych Ziemi Krzeszowickiej oraz najważniejszych postanowień statutu gminy. Konkurs miał formułę otwartą, bez kategorii wiekowych, a nagrody finansowe ufundował burmistrz gminy Krzeszowice.

Wynik rundy finałowej:
I miejsce i nagroda 1 000 zł – Robert Kuczara
II miejsce i nagroda 700 zł –  Krzysztof Ślusarczyk
III miejsce i nagroda 500 zł – Aneta Kołodziej.
Pozostali uczestnicy finału: Teresa Wawer-Głuch, Justyna Ożóg i Andrzej Palich zdobyli nagrody pocieszenia w wysokości 200 zł.
Konkurs przeprowadziła komisja w składzie: Adam Godyń, Dorota Strojnowska, Mariola Woźniak, Janina Walkowicz i Łukasz Skalny.

Zdjęcia: Marian Lewicki