Bogny, Walerii, Witalisa
Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce

30 Październik 2018

Ponad 240 wydarzeń w 15 miastach regionu, liczne warsztaty, szkolenia i spotkania z przedstawicielami biznesu

– tak w skrócie zapowiada się 9. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce. Na to coroczne wydarzenie, które odbędzie się od 12 do 18 listopada br. organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zainteresowane przedsiębiorczością i rozwojem własnego biznesu.
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week) to ogólnoświatowa inicjatywa, mającą na celu promowanie wśród młodych ludzi idei „bycia przedsiębiorczym”. W tym roku młodzi małopolscy przedsiębiorcy będą mogli poszerzyć horyzonty i zdobyć wiedzę niezbędną do tego, by z sukcesem rozwijać własny biznes i to nie tylko na arenie polskiej, ale również globalnej.
Na stronie internetowej www.tydzienprzedsiebiorczosci.malopolska.pl można znaleźć program i szczegółowe informacje o wydarzeniach, które odbędą się w Krakowie od 12 do 18 listopada br.
Dla zainteresowanych przygotowano indywidualne konsultacje, szkolenia, wykłady, warsztaty, a nawet...testy i gry.

Uwaga! Na niektóre wydarzenia wymagana jest wcześniejsza rejestracja, dlatego warto śledzić powyższą stronę internetową.