Erazma, Marianny, Marzeny
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze

Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury - LGD Nad Biała Przemszą

30 Grudzień 2023

Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej w obszarze działania LGD "Nad Biała Przemszą".

700.340,00 PLN tyle w ramach naboru 3/2023 - Operacje indywidualne - rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej trafi do Gmin oraz Stowarzyszeń obszaru LGD „Nad Biała Przemszą”.

1. BRACTWO SZKOLNE NA RZECZ BUDOWY SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KWAŚNIOWIE - "Zagospodarowanie strefy aktywności dla najmłodszych przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kwaśniowie Dolnym".
2. Gmina Krzeszowice - Modernizacja boiska sportowego w Nawojowej Górze.
3. Gmina Bukowno - Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej - przebudowa i modernizacja placu zabaw wraz z siłownią zewnętrzną przy ul. Wiejskiej w Bukownie.
Gratulujemy i życzymy udanych inwestycji.