Marka, Wiktoryny, Zenona
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

"Dzisiaj Rozmawiamy o..." wspólnie z Powiatem Krakowskim

29 Luty 2016

25 lutego w Sali Herbowej odbyło się spotkanie podsumowujące 2015 rok w Gminie Krzeszowice. Burmistrz Wacław Gregorczyk wraz z Wicestarostą Krakowskim Wojciechem Pałką mówili, jakie inwestycje udało się razem z powiatem zrealizować.
Na wspólne zadania wydano ok. 2 mln zł,  m.in. na: modernizację drogi Zalas, nakładkę na ulicy Legionów Polskich, nakładkę drogi w Siedlcu, nakładkę drogi w Nowej Górze  Łanach i kompleksową modernizację mostu na Dulówce w Woli Filipowskiej.
Do wykonania w tym roku przygotowywany jest remont ulicy Ogrodowej i ulicy Krakowskiej.
Burmistrz mówił też, że rok 2015 był rokiem stabilizacji finansów gminy.
W dyskusji zabierali głos mieszkańcy w następujący sprawach: ulicy Armii Krajowej, braku parkingu dla autokarów oraz badań rtg i usg.
Burmistrz oficjalnie podziękował Panu Andrzejowi Mędrali i firmie Melba za pomoc w organizacji spotkań.