Ilony, Jerzego, Wojciecha

FIO MAŁOPOLSKA LOKALNIE - PÓŁNOC znany konkurs w nowej formule

30 Lipiec 2018

Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować?

A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się innowacyjny konkurs FIO Małopolska Lokalnie - Północ, w którym liczy się przede wszystkim POMYSŁ!
Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz z Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze przygotowała konkursy na:
- Projekty społeczne: jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową, grupą nieformalną lub grupą samopomocową, to zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie zdobyć do 3 000 tysięcy złotych dofinansowania na każdy projekt.
- Projekty rozwojowe: konkurs dla młodych organizacji pozarządowych, w którym możecie otrzymać do 5 000 tysięcy złotych dofinansowania na każdy projekt.

Nabór projektów rozpoczynają się 1 sierpnia 2018 roku.

Czym różni się konkurs FIO Małopolska Lokalnie – Północ  od innych?
Stawiamy na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy formułę w, której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Będziemy koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji.
Więcej informacji możecie znaleźć na stronie www.malopolskalokalnie.pl oraz uzyskać na spotkaniach informacyjnych, które odbędą się:
30.07.18 r. godz. 15:00 - 16:30 Urząd Gminy w Skawinie, Rynek 1, sala obrad
30.07.18 r. godz. 18:00 – 19:30 Starostwo Powiatowe w Krakowie, Al. Słowackiego 20, sala nr 100 (sesyjna), I piętro
31.07.18 r. godz. 16:00 – 17:30 Urząd Gminy w Biskupicach, Tomaszkowice 455, sala konferencyjna
1.08.18 r. godz. 16:30 – 18:00 Starostwo Powiatowe w Wieliczce, ul. Dembowskiego 2, aula I p
1.08.18 r. godz. 18:00 – 19:30 Centrum Obywatelskie, Kraków, ul. Reymonta 20 (budynek Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana), sala nr 040, I piętro
2.08.18 r. godz. 16:30 – 18:00 Biuro Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych, Kraków,  Osiedle Centrum C 10, sala nr 6