Apoloniusza, Bogusławy, Goœcisławy
Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

Odznaczono Jubilatów Złotych i Diamentowych Godów

09 Luty 2016

W sobotę 6 lutego 2016 r. w Sali Herbowej Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach odbyła się uroczystość wręczenia „Medali za długoletnie pożycie małżeńskie” nadawanych przez Prezydenta RP. Pary małżeńskie obchodzące w 2015 r. jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego otrzymały odznaczenia z rąk burmistrza Wacława Gregorczyka. Uroczystość zgromadziła  wielu gości: wielopokoleniowe rodziny i przyjaciół  Jubilatów. Jubilaci Złotych i Diamentowych Godów otrzymali gratulacje i najserdeczniejsze życzenia na dalszą wspólną przyszłość od burmistrza gminy – Wacław Gregorczyka, przewodniczącego Rady Miejskiej – Adama Godynia oraz kierownika Urzędu Stanu Cywilnego – Marzeny Zakrzewskiej-Szpak. Podczas spotkania nie zabrakło tradycyjnego toastu,  a  dzieci z Przedszkola Samorządowego w Tenczynku oraz Zalasiu tańcem i muzyką umiliły przybyłym małżeństwom wspólnie spędzony czas oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.

20 par obchodziło jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego oraz 2 pary jubileusz 60-lecia.

Te wspólnie przeżyte 50 czy 60 lat to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego, to wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń. Jubilaci nie kryli łez wzruszenia i zadowolenia, iż uroczystość ta została przygotowana z myślą o nich. Zacnym Jubilatom z okazji Diamentowych  i Złotych Godów składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia długich i pogodnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu.

Jubilaci obchodzący Diamentowe Gody:

Maria i Czesław Czyżowie  oraz  Helena i Stanisław Ziąbkowie

Jubilaci obchodzący Złote Gody:

Halina i Jan Chucherkowie,
Stefania i Tadeusz Doboszowie