przejdź do treści
Odkryj Krzeszowice
Dzisiaj imieniny:
Agaty, Dalii, Sobiesława
UWAGA - NOWY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO UM: 55 86120003 0010 0000 0042 0036
przejdź do stopki

Targ zwyczajowo organizowany jest w każdy poniedziałek na terenie całego obszaru targowiska, od godz. 6.00 do 14.00, podczas którego odbywa się handel artykułami rolnymi (rozsady, sadzonki, zboża), spożywczymi (owoce, warzywa), artykułami gospodarstwa domowego, tekstyliami (ubrania, pościele), meblami itp.
Od strony ul. Legionów Polskich odbywa się handel zwierzętami (prosięta oraz warchlaki, drób, gołębie i króliki), który funkcjonuje przy targu poniedziałkowym w godzinach:
od 6.00 do 9.00 od listopada do lutego;
od 5.00 do 11.00 od marca do października.
W pozostałych dniach tygodnia, tj. od wtorku do soboty, w godzinach dopołudniowych, przy ul. Krzywej (pod i wokół wiaty handlowej) prowadzona jest sprzedaż artykułów rolno-spożywczych, takich jak: owoce, warzywa oraz artykułów sezonowych – w okresie wiosennym są to sadzonki i rozsady, a w czasie przedświątecznym (Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie, Wielkanoc) ozdoby i asortyment świąteczny.

Ponadto, w każdą drugą sobotę i niedzielę miesiąca odbywa się targ staroci, w godzinach dopołudniowych (do około godz. 12.00), przy ul. Krzywej pod wiatą handlową.