przejdź do treści
Odkryj Krzeszowice
Dzisiaj imieniny:
Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze
przejdź do stopki

Opłaty, tj. opłata targowa i rezerwacyjna
Wstęp na targowisko dla osób kupujących jest bezpłatny.

Stanowiska handlowe udostępniane są odpłatnie, a stawki opłat targowej uzależnione są od rodzaju i wielkości stanowiska handlowego oraz od jego lokalizacji. Stanowiska sprzedażowe wyznaczone są na powierzchniach utwardzonych oraz przy stołach handlowych. Stawki opłaty targowej za stanowisko uzależnione są w szczególności od jego wielkości i lokalizacji.

W związku z treścią art. 1 pkt 38) ustawy z dnia 9 grudnia 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz  wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 roku na terenie targowiska gminnego w Krzeszowicach nie będzie pobierana opłata targowa.

Istnieje również możliwość odpłatnej rezerwacji stanowiska handlowego poprzez zawarcie stosownej umowy oraz uiszczenie opłaty rezerwacyjnej. Stawki opłaty rezerwacyjnej określone zostały w Zarządzeniu nr 166/2020 Burmistrza Gminy Krzeszowice w sprawie ustalenia zasad organizacji i wysokości opłaty rezerwacyjnej na targowisku gminnym w Krzeszowicach.

 

Kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Data publikacji Pobierz Zobacz
docx Dzienne stawki opłaty targowej.docx
ilość pobrań: 476
21-06-21 12:30 Dzienne stawki opłaty targowej.docx 14.15KB -