przejdź do treści
Odkryj Krzeszowice
Dzisiaj imieniny:
Felicji, Roberta, Sławy
SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GMINNYCH
przejdź do stopki

Andrzejki z Zespołem Interdyscyplinarnym

30 Listopad 2015
kategoria:
Aktualności

W piątek 27 listopada 2015 r. Zespół Interdyscyplinarny do Spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie działający w Gminie Krzeszowice zorganizował dla dzieci Bal Andrzejkowy w sali  OSP Krzeszowice. Patronatem honorowym objął go burmistrz Wacław Gregorczyk. W ramach projektu pilotażowego zaproszono do udziału dzieci z klas I – III ze szkoły Podstawowej w Paczółtowicach i Filipowicach oraz grupę 6-latków  z Przedszkola Samorządowego w Tenczynku.

Tematem przewodnim projektu było ”Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie”. Dzieci uczestniczyły w konkursie plastycznym pt. „ Grunt to rodzinka” przedstawiając w pracach szczęśliwą rodzinę.
Fundatorem nagród oraz poczęstunku dla dzieci byli Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzeszowicach oraz Gmina Krzeszowice. Zabawę nieodpłatnie poprowadziła p. Ewa Englart instruktor Zumby, a atrakcje dla dzieci zapewnili funkcjonariusze Policji w Krzeszowicach. Były tańce  i konkursy, spotkanie z policjantem i odbijanie linii papilarnych oraz malowanie twarzy i baloniki. Zabawa udała się znakomicie.