do góry
Odkryj Krzeszowice
Dzisiaj imieniny:
Augustyna, Ingi, Jaromira
Strona główna Aktualności

Ankieta dla mieszkańców gminy - dostępna jeszcze do 7 czerwca

24 Kwiecień 2019
kategoria:
Aktualności
 

Szanowni Państwo!
Niebawem świętować będziemy trzydziestolecie odnowionego polskiego samorządu.

To dobry czas na ocenę tego, co udało się zrobić przez te lata w Krzeszowicach, a także zastanowienie się, jak lepiej i atrakcyjniej budować naszą wspólną przyszłość.
Przez ten czas nie tylko Polska, ale też Krzeszowice zmieniły się – jesteśmy dziś, jako wspólnota samorządowa, w innym miejscu, niż jeszcze kilka, kilkanaście lat temu. Wiele udało się już zrobić, wiele jeszcze przed nami.
To dobry moment,  żeby porozmawiać o przyszłości, o tym, co dla mieszkańców i przedsiębiorców tu pracujących jest ważne, czy wiążą swoją przyszłość z naszą gminą, jak chcieliby widzieć Krzeszowice za lat 10, 20, 30….
Państwa opinia w tej sprawie jest dla nas, samorządowców gminy Krzeszowice, niezwykle ważna. Uzyskane tą drogą odpowiedzi i opinie posłużą refleksji nad dokonaniem kolejnych zmian w rozwoju naszej gminy.

Gorąco zachęcam Państwa do poświęcenia kilku minut i odpowiedzi na przygotowaną ankietę

-  pytania, zarówno te zamknięte, jak i te, które dają możliwość szerszej wypowiedzi w formule pytań otwartych. Ważna jest dla nas opinia mieszkańców i przedsiębiorców z naszej gminy, ważne jest zastanowienie się, co w Państwa opinii udało się już zrobić, a które elementy wymagają jeszcze zmian, ale przede wszystkim ważna jest odpowiedź, jakie są preferowane kierunki rozwoju naszej gminy.

Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki będą podawane wyłącznie w formie zbiorczej. Zatem serdecznie zachęcam do udziału w debacie o przyszłości naszej gminy i wypełnienia ankiety, dostępnej poniżej.

Wacław Gregorczyk
Burmistrz gminy Krzeszowice

Link do ankiety