Aleksandryny, Józefa, Nicety
Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki, oblodzenie

Bezpłatny odbiór elektrośmieci

02 Październik 2019

Burmistrz Gminy Krzeszowice informuje, że na terenie Gminy Krzeszowice zostanie przeprowadzony bezpłatny odbiór zużytego sprzętu ELEKTRYCZNEGO i ELEKTRONICZNEGO.

ZBIÓRKA W FORMIE TZW. WYSTAWKI:
21 października 2019 r.
- SIEDLEC, DUBIE, ŻARY, DĘBNIK, PACZÓŁTOWICE, CZERNA, NOWA GÓRA, NOWA GÓRA - ŁANY, MIĘKINIA, FILIPOWICE, OSTRĘŻNICA - DROGI GŁÓWNE
- KRZESZOWICE:
OS. NOWY ŚWIAT - ulice: Na Skarpie, Wyzwolenia, Żołnierzy Września, Żwirki i Wigury, Majowa, Słoneczna
OS. ŻBIK - ulice: Żbicka, W. Reymonta, Na Wzgórze, Okrężna
OS. CENTRUM - ulice: Szkolna, Krzywa, Krakowska, K. Wyki
OS. CZATKOWICE - ulice: Czatkowice Dolne, Czatkowice Górne
22 października 2019 r.
- RUDNO, ZALAS, FRYWAŁD, SANKA - DROGI GŁÓWNE
- WOLA FILIPOWSKA - ulice: Krzeszowicka, Topolowa, Morgi, Chrzanowska, Białka, Krótka I, Długa, Szkolna, ks. M. Mądrzyka, Kolejowa, Młyńska, Starowolska, Podgórska, Złota Dolina
- TENCZYNEK - ulice: Zwierzyniecka, Kasztanowa, Jana III Sobieskiego, ks. M. Mądrzyka, Szkolna, gen. J. Chłopickiego, H. Sienkiewicza, Tenczyńska, Zielona, Chrzanowska, Zamkowa, Dębowa, Słoneczna, ks. W. Smoczyńskiego, S. Pareńskiego
- NAWOJOWA GÓRA - ulice: Krakowska, Białka, Lipowa, Nawoja, Gwoździec, Chrustówka, M. Pałasińskiej do skrzyżowania z ul. Zastudnie
- KRZESZOWICE:
OS. PARKOWE - ulice: Parkowa, Nowa Wieś, W. Bandurskiego, Trzebińska, T. Kościuszki
OS. JURAJSKIE - ulice: Leśna, St. Czycza

UWAGA!  Sprzęt należy wystawić DO GODZINY 8:00 RANO w dniu zbiórki!
W sołectwach trasy będą biegły GŁÓWNYMI DROGAMI. Osoby zamieszkujące przy wyznaczonych szlakach proszone są o wystawienie sprzętów przed posesje.
Właściciele nieruchomości położonych w odleglejszych rejonach sołectw, proszeni są o dostarczenie sprzętów do dróg, którymi przebiega trasa lub o kontakt z firmą KOS Sp. z o.o. (od godz. 8.00 – 16.00) pod nr tel. 12 296 66 66 lub Urzędem Miejskim 12 252 08 21 najpóźniej do dnia 18 października.

ZBIÓRKA PUNKTOWA – Miasto KRZESZOWICE:
21 października 2019 r.  (samochody odbiorcy czekają w wyznaczonych punktach o określonych ściśle godzinach)
1. w godz.: 16:00 – 16:50  plac omłotowy skrzyżowanie ulic Grunwaldzkiej i Miękińskiej.
2. w godz.: 17:00 – 18:00  parking przy SP1 w Krzeszowicach, ul. Długa 22.

Zbiórka organizowana jest przy współpracy z firmą KOS Sp. z o.o.

Do ELEKTROŚMIECI zaliczamy wszystkie zużyte sprzęty RTV i AGD, takie jak: telewizory, radia, pralki, lodówki, komputery, telefony itp.
Do ELEKTROŚMIECI nie zaliczamy: odpadów wielkogabarytowych, części budowlanych i sanitarnych, części motoryzacyjnych – TAKIE ODPADY NIE ZOSTANĄ ODEBRANE!