do góry
Odkryj Krzeszowice
Dzisiaj imieniny:
Edwarda, Marleny, Seweryna
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr
Strona główna Aktualności

Biogospodarka szansą dla naszego regionu

07 Grudzień 2017
kategoria:
Aktualności
 

Klaster LifeScience Kraków wraz z Gminą Krzeszowice  zaprasza na otwarte spotkanie,

którego celem jest przedstawienie możliwości współpracy w obszarze BIOGOSPODARKI – dziedziny  o olbrzymim potencjale rozwoju, która  dotyczy większości firm na rynku, i o której wiedza jest nadal zbyt mała. 

Spotkanie odbędzie się 18 grudnia w Sali Herbowej  Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach  na ul. Grunwaldzkiej 4 o godz. 11:00.

• Co trzeba wiedzieć o BIOGOSPODARCE?
• gdzie są szanse i gdzie zagrożenia dla Twojej firmy w związku ze wzrastającą rolą bio-gospodarowania w światowej ekonomii
• oraz jakie działania możemy podjąć wspólnie w Klastrze, aby wesprzeć rozwój innowacji w tym zakresie
- to trzy główne tematy spotkania.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy

małe i większe przedsiębiorstwa, instytucje sektora B+R, władze lokalne, organizacje pozarządowe oraz inne przedsięwzięcia, które chcą wykorzystać szanse związane z biogospodarką w swoim regionie.
Uczestnictwo w spotkaniu to możliwość zorientowania się w temacie i otoczeniu oraz możliwość włączenia się do wspólnego programu rozwoju biznesu na bazie biogospodarki. Razem  będziemy mogli zdziałać więcej - zarówno jeśli chodzi o znalezienie potencjalnych partnerów, funduszy jak
i technologii.  
Klaster LifeScience Kraków współpracuje z Województwem Małopolskim w opracowaniu strategii rozwoju BIOGOSPODARKI, w tym w przygotowaniu programu wsparcia dla przedsiębiorstw rozwijających odpowiednie technologie lub wdrażających te technologie do swojej działalności.  W grupie tematycznej (SIG) BIOGOSPODARKA działają przedstawiciele nauki, biznesu, administracji i otoczenia gospodarczego – tutaj zawsze można znaleźć partnera do swoich działań.  Klaster działa również w ramach krajowych i międzynarodowych grup interesów  i projektów, przez co umożliwia rozwinięcie kontaktów i wiedzy niezbędnej dla rozwoju firmy.
 
Zapisy przyjmowane są za pomocą formularza: https://1712biogospodarkakrzeszowice.konfeo.com/pl/groups