Agnieszki, Amalii, Czecha

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego 2017

09 Maj 2017

Jakie zmiany zostały wprowadzone do regulaminu tegorocznego Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego?

Na jakich zasadach będą rozdzielane środki? Kto i w jakiś sposób może zgłosić zadanie? Jakie projekty mają szansę zbyć dofinansowanie? – odpowiedzi na te i inne pytania będzie można uzyskać na jednym z 25 spotkań informacyjnych, które od 9 do 25 maja będą się odbywać w Małopolsce.

W Krzeszowicach spotkanie odbędzie się 24 maja o godz. 14.00 w Sali Herbowej Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach przy ul. Grunwaldzkiej 4.

8 mln zł przeznaczył w tym roku zarząd województwa na realizację Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, do każdego z 6 subregionów trafi więc ponad 1,3 mln zł – ta kwota zobowiązuje. Aby pomóc mieszkańcom mądrze zagospodarować pieniądze na które może liczyć subregion, w którym mieszkają i rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące II edycji BO Małopolska samorząd województwa zorganizował w maju 25 spotkań informacyjno–edukacyjnych z mieszkańcami regionu.

Więcej informacji i harmonogram wszystkich spotkań