Bony, Horacji, Jerzego

#CKiSdlaUkrainy

15 Marzec 2022

Serdecznie zapraszamy nowych mieszkańców naszej gminy przybyłych do nas z Ukrainy do udziału w zajęciach prowadzonych w Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach:

Bezpłatne lekcje języka polskiego - spotkanie zapoznawcze odbędzie się 18 marca, w piątek, o godz. 9:30, w Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach, przy ul. Walkowskiego 1 (sala nr 2).

Spotkania będą odbywać się w piątki, w godz. 9:30-10:30. Jeśli zainteresowanie będzie duże, postaramy się utworzyć dodatkową grupę. Zapewniamy wszystkie materiały.
Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy od poniedziałku pod nr telefonu: 571-401-011 lub 571-401-057.
Zajęcia poprowadzi Magdalena Tytuła - polonistka z wykształcenia i zamiłowania, z ukończonym kursem UJ nauczania języka polskiego jako obcego.

Zajęcia plastyczne dla dzieci – bezpłatne zajęcia prowadzone przez Annę Koblak, w Kopalni Talentów we wtorki o godz.15.30.
Zapisy pod numerem telefonu 538 554 900 lub na Messengerze Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach.

Grupa śpiewacza Zdrojanki - zaprasza dorosłe kobiety z Ukrainy, które chcą z śpiewać i zechcą nauczyć członków zespołu także swoich tradycyjnych pieśni.
Przygotowany wspólnie program pieśni kupalnockowych zostanie zaprezentowany między innymi podczas tegorocznej Nocy Kupały na Zamek Tenczyn w Rudnie oraz podczas XI Nocy Świętojańskiej w Tenczynku.
Próby grupy śpiewaczej: wtorki 16.45-18.00.
Próby grupy tanecznej (kobiety i mężczyźni): wtorki 18.15-20.00
Szczegółowe informacje pod numerem: 690 012 613.

Chór Allegria - dorosłe kobiety zapraszamy do udziału w próbach zespołu Allegria.
Spotkania odbywają się we czwartki o godz. 19.00 w Pałacu Vauxhall (ul. Walkowskiego 1).
Informacje pod numerem telefonu: 692 485 457