Marka, Wiktoryny, Zenona
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Czasowe ograniczenia przyjmowania stron w sprawach obywatelskich

16 Październik 2020

Komunikat dotyczący wprowadzenia czasowego ograniczenia przyjmowania stron

z zakresu spraw obywatelskich

realizowanych przez:

URZĄD STANU CYWILNEGO

REFERAT EWIDENCJI LUDNOŚCI I DOWODÓW OSOBISTYCH

W związku ze wzrostem zakażeń koronawirusem informuję, że od dnia 19 października 2020 r. zostaje ograniczone przyjmowanie stron z zakresu spraw obywatelskich realizowanych przez Urząd Stanu Cywilnego oraz Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych.

Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych przyjmuje tylko w sprawach niecierpiących zwłoki po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty.

Numery telefonów:

Ewidencja Ludności:     12 252-08-40

Dowody Osobiste:         12 252-08-42

Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje bezpośrednio tylko w sprawach bieżącej rejestracji zgonów, małżeństw i urodzeń po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty.

Urząd Stanu Cywilnego:       12 252-08-04

Podstawową formą załatwiania innych spraw pozostaje komunikacja elektroniczna (skrzynka podawcza EPUAP), droga  korespondencyjna za pośrednictwem Poczty Polskiej, droga mailowa i telefoniczna. Przy wejściu do budynku umieszczona została skrzynka podawcza, w której można zostawić dokumenty w formie papierowej.

Burmistrz Gminy Krzeszowice

(-) Wacław Gregorczyk