Jarosława, Marka, Wiki

Dla najzdolniejszych uczniów i studentów z Małopolski

14 Grudzień 2020

10 grudnia rozpoczęła się kolejna edycja Regionalnego Programu Stypendialnego, zapewniając bardzo szeroką ofertę wsparcia dla najzdolniejszych małopolskich uczniów oraz studentów.

W ramach naboru na rok szkolny lub akademicki 2020/ 2021 można składać wnioski o stypendia z Regionalnego Programu Stypendialnego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, matematyki lub przedsiębiorczości.

Celem tego projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w projekcie pozakonkursowym pn. „Regionalny Program Stypendialny”, realizowanym przez Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020  jest wzmocnienie potencjału szczególnie uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów: przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, matematyki lub przedsiębiorczości na rok szkolny 2020/2021.

Szczegółowe informacje, w tym niezbędne formularze oraz dane kontaktowe do ubiegania się o ww. rodzaje stypendiów, dostępne są na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w zakładce Regionalny Program Stypendialny

Źródło: UMWM