Marka, Wiktoryny, Zenona
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Doradztwo podatkowe dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą

05 Luty 2018

Burmistrz Gminy Krzeszowice za pośrednictwem Referatu Rozwoju i Wspierania Przedsiębiorczości wraz z Krajową Izbą Doradców Podatkowych

prowadzi akcję polegającą na świadczeniu usług doradztwa podatkowego dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą, która będzie prowadzona w Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach w pierwszą środę miesiąca w godzinach 10.00 - 12.00. Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług doradcy mogą zapisywać się w Referacie Rozwoju i Wspierania Przedsiębiorczości, pod nr tel. (12) 252-08-23, adresem e-mail: lub osobiście pl. Kulczyckiego 1 seg. B pokój 4. Celem akcji jest wspieranie przedsiębiorców przez doradców podatkowych zrzeszonych w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych. W ramach Akcji Start Biznes osoba rozpoczynająca działalność gospodarczą może skorzystać z bezpłatnej porady podatkowej.

Więcej informacji na www.startbiznesdp.pl