Jarosława, Marka, Wiki

Drużyna LKS Tęcza zdobyła puchar burmistrza

03 Lipiec 2019

W meczu finałowym XIX Turnieju Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Przechodni Burmistrza Gminy Krzeszowice, który odbył się w sobotę 29 czerwca w Tenczynku, zwyciężył zespół LKS Tęcza.

Regulaminowy czas zakończył się wynikiem 1:1, bramki zdobyli: dla Świtu Grzegorz Krzysiak, dla Tęczy Bartłomiej Ślusarczyk.  Seria rzutów karnych (5:4) dała zwycięstwo gospodarzom.
Składy drużyn

Świt: Czech Rafał, Kot Michał,  Deryniowski Piotr, Kanior Łukasz, Cyganik Rafał, Funek Adrian, Krzysiak Grzegorz, Dąbek Dominik, Księżyc Krzysztof, Noworyta Adam, Malik Piotr, Gęca Mateusz, Gimenez Carrillo Raul, Maciejowski Robert, Pawlak Jan, Bodzęta Antoni.

Tęcza: Maciejowski Dominik, Kuźnik Jacek, Zięba Michał, Wadas Damian, Pałka Przemysław, Izdebski Michał, Czak Krzysztof, Tataruch Paweł, Mitka Krystian, Korbiel Jan, Ślusarczyk Bartłomiej, Stala Grzegorz, Kalicki Jan, Pałka Maciej.
Kolejność miejsc w turnieju:
I miejsce i Puchar Burmistrza Gminy Krzeszowice – LKS Tęcza
II miejsce – GKS Świt
III miejsce: LKS Wolanka i PKS Sankowia
IV miejsce: LKS Jutrzenka, LKS Górzanka i  LKS Victoria.

Puchary i dyplomy wręczyli burmistrz Wacław Gregorczyk i przewodniczący Rady Miejskiej  Adam Godyń, wszystkie uczestniczące w turnieju drużyny otrzymały nagrody pieniężne na zakup sprzętu sportowego.

Mecz rozegrany został podczas obchodów 700-lecia Tenczynka.

Zdjęcia: Maciej Liburski