Bernarda, Biruty, Erwina

Dyżur pracowników Drugiego Urzędu Skarbowego Kraków

23 Luty 2016

Burmistrz Gminy Krzeszowice we współpracy z Naczelnikiem Drugiego Urzędu Skarbowego Kraków

informują, że w dniu 4 kwietnia 2016 r. w godzinach 11.30 do 17.00, w Sali Herbowej budynku Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach przy ul. Grunwaldzkiej 4 dyżur pełnić będą pracownicy Drugiego Urzędu Skarbowego Kraków.

Podatnicy będą mogli złożyć zeznanie podatkowe za 2015 r.

Ponadto każdy zainteresowany będzie mógł skorzystać z możliwości wzięcia udziału w szkoleniu - instruktażu na temat " Jak bezpiecznie i szybko wysłać PIT przez internet". Podatnicy, którzy zechcą wysłać swoje zeznanie przez internet będą mogli skorzystać z indywidualnej pomocy pracowników fiskusa - w tym celu istotne  jest posiadanie zeznania rocznego za poprzedni rok jako identyfikatora niezbędnego do elektronicznego podpisania swojego zeznania.