Jarosława, Marka, Wiki
Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

29 Kwiecień 2022

2 maja przypada Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców  do wywieszenia biało - czerwonych flag na znak tożsamości narodowej i przywiązania do historycznych polskich symboli.

Zapraszamy na Rynek w Krzeszowicach, gdzie w godz. 10.00 – 12.00 zaplanowane są warsztaty robienia kotylionów oraz konkursy dla dzieci i dorosłych. Akcja organizowana przez Burmistrza Gminy Krzeszowice i Młodzieżową Radę Miejską.

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza wszystkich mieszkańców polskich miast i gmin do akcji #mojaflaga, czyli wywieszenia Biało-Czerwonej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Wystarczy wywiesić flagę przed domem, na balkonie czy w miejscu pracy, a zdjęcie z flagą udostępnić w mediach społecznościowych z opisem #mojaflaga.

Więcej informacji na stronie #mojaflaga
Biuro Programu „Niepodległa”