Marka, Wiktoryny, Zenona

Dziś Dzień Górnika

04 Grudzień 2020

Tradycyjna Barbórka, którą obchodzimy 4 grudnia,

to dla całej Górniczej Braci najważniejszy dzień w roku i okazja do podzielenia się radością i dumą z wykonywanej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. To także czas symbolicznego podsumowania mijającego roku, pełnego obecnie wyzwań, związanych nie tylko z Waszym codziennym trudem, lecz także  z obawami o zdrowie i przyszłość swoją i najbliższych.

W tym dniu, w imieniu samorządu Gminy Krzeszowice, składamy życzenia zdrowia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności dla wszystkich Pracowników i Ich Rodzin.

Niech górnicze szczęście nigdy Was nie opuszcza, a Święta Barbara zawsze nad Wami czuwa.
Szczęść Boże!

BURMISTRZ GMINY KRZESZOWICE WACŁAW GREGORCZYK