przejdź do treści
Odkryj Krzeszowice
Dzisiaj imieniny:
Anieli, Juliana, Przemysława
SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GMINNYCH
przejdź do stopki

Ekodoradca Gminy Krzeszowice

05 Październik 2020
kategoria:
Aktualności
 

Gmina Krzeszowice realizuje obecnie projekt zintegrowany LIFE

pod nazwą "Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”. Projekt LIFE koordynowany przez Województwo Małopolskie angażuje łącznie 69 partnerów, a jego celem jest przyspieszenie wdrażania działań służących poprawie jakości powietrza, które zostały zaplanowane w ramach Programu Ochrony Powietrza dla Województwa Małopolskiego.
Projekt polega na budowie ogólnokrajowej sieci Ekodoradców, których działania mają wspierać osiągnięcie przez Polskę celów pakietu energetyczno-klimatycznego Unii Europejskiej, a w konsekwencji przyczynić się do poprawy jakości powietrza.

Ekodoradcą na obszarze Gminy Krzeszowice, który udziela nieodpłatnych porad w zakresie poprawy efektywności energetycznej budynków, jest Karolina Götz.


Siedzibą Ekodoradcy jest:
Urząd Miejski w Krzeszowicach
Pl. F. Kulczyckiego 1, Segment B,
przyjmuje w biurze nr 2B w  godzinach pracy Urzędu, tj.:
pn. 7:30-17:00,
wt.- czw. 7:30-15:30,
pt. 7:30-14:00,
Kontakt:
tel.: (12) 252 08 05
e-mail:

Wszelkie informacje dot. realizacji Projektu LIFE w Gminie Krzeszowice będą sukcesywnie zamieszczane na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w  Krzeszowicach.
Więcej informacji na temat projektu zintegrowanego LIFE można uzyskać na stronie internetowej: http://powietrze.malopolska.pl/life

Oceń swojego Ekodoradcę