Sergiusza, Teofila, Zyty
Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

Gmina Krzeszowice na Facebooku!

28 Marzec 2017

Urząd Miejski w Krzeszowicach uruchomił oficjalny fanpage na Facebooku

- stronę internetową na portalu społecznościowym. Dzięki tej platformie Urząd będzie mógł komunikować się z turystami, mieszkańcami Gminy oraz jej sympatykami. Na fanpage'u, który jest dostępny pod adresem www.facebook.com/KrzeszowiceGmina/, będzie można znaleźć aktualne informacje z życia miasta i gminy, ciekawostki, informacje o wydarzeniach, imprezach oraz wiadomości z ostatniej chwili. W miarę upływu czasu będą dodawane zdjęcia i informacje ukazujące walory naszej gminy.
- Dołożymy wszelkich starań, by strona była na bieżąco aktualizowana. Serdecznie zapraszamy do nowej odsłony Gminy Krzeszowice i klikania „Lubię to!” – zaprasza Małgorzata Bojkowska, zastępca naczelnika Wydziału Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach.