Anny-Marii, Felicjana, Sławoja
Ostrzeżenie meteorologiczne - burze

Gminny Rajd Rowerowy za nami

13 Czerwiec 2022

Na rajdzie dopisało wszystko – dobra kondycja uczestników, służby czuwające nad bezpieczeństwem, piloci, osoby pomagające przy rajdzie, obsługa techniczna i obsługa medyczna rajdu.

Do tego wszystkiego wymarzona pogoda i dobre jedzenie, a także dodatek do posiłku w formie słodkich krówek, specjalnie zamówionych na tę okazję… Na trasie było i łatwo i trudno, a dobra atmosfera rekompensowała podjazdy i inne niedogodności podczas wysiłku fizycznego.
Rajd rowerowy odbył się w piękną niedzielę 12 czerwca, wzięło udział 80 osób. Organizator przygotował dwa podjazdy, ale i z tym wyzwaniem uczestnicy nieźle sobie poradzili. Duże słowa uznania należą się najmłodszym uczestnikom rajdu, samodzielnie jadącym na rowerach, i ich rodzicom za dobre przygotowanie dzieci do imprezy.

Dopisali sponsorzy: Specjalistyczny Sklep Rowerowy Sport Nora (obsługa techniczna rajdu) i SunPark Krzeszowice (ufundowane vouchery dla dzieci i młodzieży).
Słowa podziękowania należą się: Policji Powiatowej z Krakowa, Ochotniczej Straży Pożarnej z Krzeszowic, Straży Miejskiej i Policji z Krzeszowic, pilotom, osobom pomagającym przy zapisach na rajd oraz sponsorom, a także firmie cateringowej, karmiącej zmęczonych rowerzystów.

Organizator rajdu: Gmina Krzeszowice ze środków przeznaczonych na Gminny Program Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Zdjęcia: Nina i Ireneusz Kurdziel