Anieli, Kasrota, Soni
Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

IV KRZESZOWICKIE TARGI GRZEWCZE w sobotę 12 czerwca

04 Czerwiec 2021

Burmistrz Gminy Krzeszowice zaprasza na IV edycję Krzeszowickich Targów Grzewczych,

które odbędą się 12 czerwca na placu targowym w Krzeszowicach, w godzinach od 10:00 do 14:00.

W targach wezmą udział wystawcy ekologicznych źródeł ciepła i instalacji odnawialnych źródeł energii. Osoby zainteresowane instalacją nowego kotła, fotowoltaiki, kolektorów słonecznych czy pompy ciepła będą mogły skorzystać z fachowych porad producentów i dystrybutorów kotłów na gaz oraz biomasę, a także producentów i dystrybutorów instalacji OZE. Podczas targów pracownicy Urzędu Miejskiego będą również udzielać informacji w zakresie wymiany kotłów i możliwości otrzymania na ten cel dofinansowań z Programu Czyste Powietrze. Targi wesprze Ekodoradca Gminy Krzeszowice, Doradca energetyczny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie i PGNiG oferujące kompleksowe doradztwo w zakresie zmiany ogrzewania na gazowe. W targach weźmie udział także Fundacja Carbon Footprint i Portal Świat OZE, które działają na rzecz budowania świadomości ekologicznej poprzez liczne projekty edukacyjne.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Opis alternatywny

Plakat informujący o wydarzeniu IV KRZESZOWICKIE TARGI GRZEWCZE

Tekst:
Gmina Krzeszowice        Głos24
Zapraszają
na
IV KRZESZOWICKIE TARGI GRZEWCZE
Dzień otwarty ekologicznego ogrzewania i instalacji OZE
sobota 12 czerwca 2021 r.
Plac Targowy w Krzeszowicach, ul. Krzywa
10.00-14.00
W programie:
Promocja ekologicznych systemów grzewczych i instalacji odnawialnych źródeł energii
Informacje o programie Czyste Powietrze
Ekologia bez tajemnic Portal Świat OZE
Zminimalizuj swój ślad węglowy Fundacja Carbon Footprint
Stoisko Ekodoradcy Gminy Krzeszowice i Doradcy energetycznego WFOŚiGW w Krakowie
Informacje o „uchwale antysmogowej”
PGNiG- kompleksowe doradztwo - jak wymienić ogrzewanie na zasilane gazem ziemnym

Stoiska firm oferujących:
piece gazowe, kotły c.o., instalacje OZE, budownictwo pasywne