Jana, Moniki, Wiktora

Inwentaryzacja ogrzewania budynków

08 Maj 2019

W gminie Krzeszowice prowadzona jest inwentaryzacja ogrzewania budynków.

Akcję prowadzą pracownicy Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach, którzy odwiedzą domy na terenie całej gminy. Zapytają m.in. o sposób ogrzewania budynku, typ kotła grzewczego, ilość zużytego paliwa. Ankieterzy sprawdzą, czy budynek ma izolację cieplną, jaki jest stan okien, oraz, czy właściciel budynku jest zainteresowany wymianą źródła ciepła na ekologiczne i niskoemisyjne. Inwentaryzacja ma na celu dokładne rozpoznanie, jakimi źródłami ciepła mieszkańcy ogrzewają swoje domy. Zebrane informacje pozwolą zaplanować przyszłe działania gminy obejmujące wymianę starych źródeł ciepła oraz termomodernizację.

Ankieter musi posiadać przy sobie identyfikator oraz pisemne upoważnienie burmistrza gminy Krzeszowice do przeprowadzenia inwentaryzacji.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Urzędem Miejskim w Krzeszowicach - Referat Ochrony Środowiska, pl. Kulczyckiego 1, segment A, pokój nr A1, tel. 12 252 08 13 (w godzinach pracy Urzędu), email: .

TERMINY INWENTARYZACJI

Sołectwo  Data rozpoczęcia  Data zakończenia