Agnieszki, Amalii, Czecha

Karnawałowe Spotkanie Rodzin

12 Luty 2016

4 lutego z inicjatywy burmistrza Wacława Gregorczyka w Sali Herbowej zorganizowano II Karnawałowe Spotkanie Rodzin, w którym uczestniczyło prawie 30 rodzin z gminy Krzeszowice. Spotkanie rozpoczął chór Publicznego Gimnazjum w Krzeszowicach pod batutą Agnieszki Żak. Zastępca bumistrza Witold Kulczycki mówił o wartości i często niedocenianej roli rodziny, natomiast przewodniczący Rady Miejskiej Adam Godyń o Karcie Dużej Rodziny. Ogólne informacje o projekcie "500+" przedstawiła Ewa Gędłek - dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. W konkursie "Marzenie mojej rodziny" powstało ponad 20 rysunków, z których jury wyróżniło 10 prac. W spotkaniu uczestniczyli także pedagodzy pracujący w naszych szkołach.

Poczęstunek i upominki dla rodzin ufundowali sponsorzy:

Kaprin Sp. z o.o. z Krzeszowic

Kopalnie Odkrywkowych Surowców Drogowych w Rudawie